Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Krasnosielc

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • epuap
  • Dziennik Ustaw
  • Monitor Polski

Przejdź do: ugkrasnosielc-bip.pl

Treść strony

Konkurs plastyczno-literacki "Policja przyszłości"

Konkurs „POLICJA PRZYSZŁOŚCI” jest organizowany przez Komendę Główną Policji w Warszawie oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu. Adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej polską policję przyszłości. Przedmiotem projektu są wyobrażenia dzieci i młodzieży na temat tego, jakie zadania, umundurowanie i wyposażenie mogłaby mieć policja XXII wieku.

Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z udzieleniem zgody na nieodpłatne wykorzystanie pracy w publikacjach na stronach internetowych oraz w innych materiałach informacyjnych i edukacyjnych Policji.

Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia br. Rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród zaplanowane jest we wrześniu w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Pełny regulamin znajduje się na stronie: http://www.trzezwyumysl.pl/policja przyszłości/

Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych ufundowało nagrody w postaci tabletów i aparatów fotograficznych. Jednocześnie regulamin konkursu zakłada, że 10 finalistów otrzyma specjalne wyróżnienia od Komendanta Głównego Policji.

Stanisława Gołaszewska

Koordynator Gminnego Programu Profilaktyki

 i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

 

 

 

« wstecz

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 21026
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2017-01-16 08:22:36