Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Krasnosielc

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • epuap
  • Dziennik Ustaw
  • Monitor Polski

Przejdź do: ugkrasnosielc-bip.pl

Treść strony

 

Kontakt z pracownikami urzędu

 

Sekretariat

tel. 29 71-75-073 fax 29 71-75-074

adres e-mail: ugkrasnosielc@post.pl

 

Referat finansowo-podatkowy

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Adres e-mail

     

Wiesława Andruchewicz

29 71-400-51

w.adruchewicz@ugkrasnosielc.pl

Paulina Beczak

29 71-400-51

p.beczak@ugkrasnosielc.pl

Wanda Brakoniecka

29 71-400-52

w.brakoniecka@ugkrasnosielc.pl

Monika Grzybowska

29 71-400-52

m.nidzgorska@ugkrasnosielc.pl

Mirosława Waszczak

29 71-400-53

m.waszczak@ugkrasnosielc.pl

Katarzyna Kurzyńska

29 71-400-53

k.kurzynska@ugkrasnosielc.pl

Ewa Jaworska

29 71-400-55

e.jaworska@ugkrasnosielc.pl

Marlena Dobrzyńska

29 71-400-55

m.dobrzynska@ugkrasnosielc.pl

Referat Rozwoju i Promocji Gminy

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Adres e-mail

Edyta Terlik

29 71-400-42

e.terlik@ugkrasnosielc.pl

Anna Zabielska

29 71-400-45

a.zabielska@ugkrasnosielc.pl

Teresa Bachmura

29 71-400-45

t.parciak@ugkrasnosielc.pl

Agnieszka Pokora

29 71-400-47

a.pokora@ugkrasnosielc.pl

Monika Szewczak 29 71-400-41 m.szewczak@ugkrasnosielc.pl

Urząd Stanu Cywilnego

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Adres e-mail

Elżbieta Czarnecka

29 71-400-46

e.czarnecka@ugkrasnosielc.pl

Urszula Ostrowska

29 71-400-49

u.ostrowska@ugkrasnosielc.pl

Obsługa Rady Gminy

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Adres e-mail

Małgorzata Janowska

29 71-400-44

m.janowska@ugkrasnosielc.pl

Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Adres e-mail

Agnieszka Klik

29 71-400-58

zosipkrasnosielc@gmail.com

Agnieszka Koterwas

29 71-400-58

zosipkrasnosielc@gmail.com

Ewelina Czaplicka

29 71-400-60

zosipkrasnosielc@gmail.com

Agnieszka Zduniak

29 71-400-60

zosipkrasnosielc@gmail.com

Ośrodek Pomocy Społecznej

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Adres e-mail

Ewa Płocharczyk

29 71-400-61

opskrasnosielc@post.pl

Agata Olbryś

29 71-400-54

opskrasnosielc@post.pl

Irena Grabowska

29 71-400-43

opskrasnosielc@post.pl

Barbara Cierlińska

29 71-400-43

opskrasnosielc@post.pl

Anna Maluchnik 29 71-400-43 opskrasnosielc@post.pl

Marzena Tupacz

29 71-400-56 opskrasnosielc@post.pl

Dominika Wierzbicka

29 71-400-54

opskrasnosielc@post.pl

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 10523
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2020-05-12 14:44:53