Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Nawigacja

Treść strony

 

Kontakt z pracownikami urzędu

 

Sekretariat

tel. 29 71-75-073 fax 29 71-75-074

adres e-mail: ugkrasnosielc@post.pl

 

Referat finansowo-podatkowy

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Adres e-mail

     

Wiesława Andruchewicz

29 71-400-51

w.adruchewicz@ugkrasnosielc.pl

Maria Zuzelska

29 71-400-51

m.zuzelska@ugkrasnosielc.pl

Wanda Brakoniecka

29 71-400-52

w.brakoniecka@ugkrasnosielc.pl

Krystyna Olszewska

29 71-400-52

k.olszewska@ugkrasnosielc.pl

Mirosława Waszczak

29 71-400-53

m.waszczak@ugkrasnosielc.pl

Katarzyna Kurzyńska

29 71-400-53

k.kurzynska@ugkrasnosielc.pl

Mirosława Załęska

29 71-400-55

m.zaleska@ugkrasnosielc.pl

Ewa Jaworska

29 71-400-55

e.jaworska@ugkrasnosielc.pl

Referat Rozwoju i Promocji Gminy

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Adres e-mail

Przemysław Ferenc

29 71-400-41

p.ferenc@ugkrasnosielc.pl

Edyta Terlik

29 71-400-42

e.terlik@ugkrasnosielc.pl

Teresa Bachmura

29 71-400-45

t.parciak@ugkrasnosielc.pl

Agnieszka Pokora

29 71-400-47

a.pokora@ugkrasnosielc.pl

Urząd Stanu Cywilnego

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Adres e-mail

Elżbieta Czarnecka

29 71-400-46

e.czarnecka@ugkrasnosielc.pl

Urszula Ostrowska

29 71-400-49

u.ostrowska@ugkrasnosielc.pl

Obsługa Rady Gminy

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Adres e-mail

Małgorzata Janowska

29 71-400-44

m.janowska@ugkrasnosielc.pl

Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Adres e-mail

Agnieszka Klik

29 71-400-58

zosipkrasnosielc@gmail.com

Agnieszka Koterwas

29 71-400-58

zosipkrasnosielc@gmail.com

Ewelina Czaplicka

29 71-400-60

zosipkrasnosielc@gmail.com

Teresa Wierzbicka

29 71-400-59

zosipkrasnosielc@gmail.com

Ośrodek Pomocy Społecznej

Imię i nazwisko

Nr telefonu

Adres e-mail

Anna Maluchnik

29 71-400-43

opskrasnosielc@post.pl

Agata Olbryś

29 71-400-54

opskrasnosielc@post.pl

Irena Kurzac

29 71-400-61

opskrasnosielc@post.pl

Irena Grabowska

29 71-400-43

opskrasnosielc@post.pl

Barbara Cierlińska

29 71-400-43

opskrasnosielc@post.pl

 

     
     
     

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 4434
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2016-12-29 12:06

Urząd Gminy Krasnosielc

ul. Rynek 40

06-212 Krasnosielc

NIP 757-10-07-341  REGON 000538952

nr konta 70 8917 0001 0000 0026 2000 0010

Dane kontaktowe

tel. 29 71-75-073 fax 29 71-75-074

ugkrasnosielc@post.pl

Dni i godziny urzędowania

poniedziałek - piątek

7.00 - 15.00

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 198132
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2017-10-13 08:20

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl